Nr katalogowy: 811

Nr katalogowy: 811

Tłok pieczętny z herbem Junosza

srebro złocone; średnica pola 1,6 cm; wys. z uchwytem 3,5 cm.
Polska, Galicja? k. XIX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł