Nr katalogowy: 814

Nr katalogowy: 814

Kałamarz w manierze Ludwika XVI

brąz złocony; wys. 10,7 cm, szer. 22,3 cm, głęb. 19,5 cm.
Francja, 3 tercja XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł