Nr katalogowy: 826

Firma JAPY FRERES & Cie

Nr katalogowy: 826

Zegar kominkowy

brąz złocony, szkło, emalia, mosiądz, stal; wys. 39,5 cm, szer. 33,7 cm;
Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 200 zł