Nr katalogowy: 301

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 301
Para, 1987
olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987;
na odwrocie napis: 1203/87 / 89 x 116;