Nr katalogowy: 408

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 408

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2018.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł