19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Stanisław POZNAŃSKI (1909-1996)

1319
Kwiaty w pasiastym wazonie olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: ST. POZNAŃSKI.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

1320
Bez tytułu olej, płótno; 47 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

1321
Bez tytułu olej, płótno; 27 x 42 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)

1322
1-72-E1, 1999 olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JACEK ZIEMIŃSKI '1999 / "1/72-E1" olej płótno.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

1323
Portret syna, 1991 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: AJPiwarski;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Tadeusz WIECZOREK

1324
Przypływy, odpływy, 2001 akryl, płótno; 116 x 88, 5 cm;
na odwrocie opis autorski: Przypływy, odpływy / Wieczorek Tadeusz / akryl, 2001.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

1325
Bez tytułu (80), 2018 akryl, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 18.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Andrzej ŁUKASZEWSKI (1939-2017)

1326
Balkon, 1974 olej, deska; 71 x 50 cm;
sygn. i dat. p. g.: Andrzej Łukaszewski / 1974.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1327
Interwały postfizykalne XXXV, 2012 akryl, płótno; 81,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO' 12, p. d.: XXXV;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Bronisława WILIMOWSKA (1909-2004)

1328
W letniej kawiarni olej, płótno; 41 x 51 cm;
sygn. l. d.: BWilim;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

1329
Kompozycja, 1968 olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

1330
Syrena olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł