Nr katalogowy: 1012

Leon SZACSZNAJDER (1881-1972)

Nr katalogowy: 1012

Wyjście z Warszawy 1945

ołówek, akwarela, papier naklejony na tekturę; 23,5 x 20,5 cm;
sygn. i dat. p. d. : L. Szacsznajder / 1945;
estymacja: 900 - 1 200 zł