909
Toaletka art déco fornir: palisander; 146,5 x 119 x 35,5 cm; śr. lustra 118 cm;
Europa Środkowa (Polska ?), lata 30. XX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

910
Sekretarzyk art déco zgeometryzowany, dwuczęściowy, fornir: orzech;
159,2 x 122 x 44 cm; Polska, ok. 1930.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

911
Para postumentów art déco o falistych kształtach, podświetlanych, fornir: egzotyczną okleiną, szkło matowe;
97 x 32 x 32 cm; Francja ?, ok. 1925-30.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

912
Stojak (gazetnik-nutnik) w stylu secesji geometrycznej drewno, metal; 112,3 x 44 x 27,3 cm; Cesarstwo Austrowęgierskie,
projekt Koloman Moser (1868-1918), ok. 1900.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

1901
Zestaw mebli w stylu biedermeier złożony ze stolika i pary krzeseł, fornir: czeczota, orzech;
Polska, pocz. XX w.;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

1902
Szafa biblioteczna w stylu biedermeier fornirowana mahoniem; 177 x 89 x 48 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX wieku.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł