Nr katalogowy: 133

WAWRZYNIEC CHOREMBALSKI (1888-1965)

Nr katalogowy: 133

Marzenie, 1928

olej, tektura; 22 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł