Nr katalogowy: 135

CZESŁAW ZAWADZIŃSKI (1878-1936)

Nr katalogowy: 135

Portret kobiety

olej, płótno; 92,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: C. Zawadziński
estymacja: 12 000 - 15 000 zł