Nr katalogowy: 205

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, WŁOSKI? (XIX/XX W.)

Nr katalogowy: 205

Głowa uśmiechniętej dziewczyny

alabaster; wys. 23,5 cm; sygn. z tyłu na podstawie:
Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł