Nr katalogowy: 410

JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Nr katalogowy: 410

To już koniec lata, 2003

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn., i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2003
estymacja: 4 500 - 6 000 zł