Nr katalogowy: 118

Wacław WĄSOWICZ (1891-1942)

Nr katalogowy: 118

Kobieta w chuście,1938

kredka, akwarela, papier naklejonym na tekturę; 33 x 23 cm;
sygn. i dat. p .d. monogramem: W.W 1938.