Nr katalogowy: 134

Charles-Fernand DE CONDAMY (1855-1913) - według

Nr katalogowy: 134

Polowanie

chromolitografia, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: de Condamy.