Nr katalogowy: 136

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 136

U stóp krzyża

litografia podmalowana akwarelą akwarela, papier; 32 x 43,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. na płycie: Józef Rapocki;