Nr katalogowy: 139

Nr katalogowy: 139

Zbiór 30 grafik dotyczących Szwajcarii

miedzioryt, litografia, papier; wymiary od 5,5 x 4,5 cm do 28 x 19,5 cm;
widoki oraz jedna mapa z XVII w.