Nr katalogowy: 151

Feliks SMOSARSKI (1902-1967)

Nr katalogowy: 151

Pejzaż Radziejowice, 1938

akwarela, karton; 30 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Smosarski / 38 r;