Nr katalogowy: 171

Maria KRUSZEWSKA-ROTWAND (1905-2007)

Nr katalogowy: 171

Lilie i róże, 1965

olej, tektura; 67 x 58 cm;
sygn. p. d.: M. Kruszewska / 1965.