Nr katalogowy: 180

Malarz nieokreślony, XIX W.

Nr katalogowy: 180

Portret mężczyzny, 2 połowa XX w.

olej, deska mahoniowa; 32,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczątka.