Nr katalogowy: 190

Marek BOJARSKI (ur. 1929)

Nr katalogowy: 190

Bałtyk - Jurata, 1962

olej, płótno; 49,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: Marek Bojarski;