Nr katalogowy: 327

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 327

Postacie trzech kobiet, 1995

akwarela, gwasz, kredka, karton; 27,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: monogram wiązany TK / 1995.