Nr katalogowy: 329

Tomasz STANDO (ur. 1953)

Nr katalogowy: 329

Kompozycja z czerwonym xem /collage

olej, deska; 40 x 24,5 x 2 cm;
sygn. na odwrocie: "40 x 24,5 /TOMASZ STANDO".