Nr katalogowy: 350

Mieczysław OLSZEWSKI (ur. 1945)

Nr katalogowy: 350

Warszawa - Ulica Nowomiejska

olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Olszewski / 78;