Nr katalogowy: 805

Bracia ŁOPIEŃSCY

Nr katalogowy: 805

Lama gabinetowa - BRACIA ŁOPIEŃSCY

brąz złocony, onyks zielony (?), wys. 29 cm;
sygn. na podstawie: BRACIA ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA;