Nr katalogowy: 335

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 335

W cztery oczy, 2018

akwarela, papier; 37,5 x 29 cm;
l. g.: tytuł: W cztery oczy, sygn. i dat. l. d.: 2018 / Franciszek Maśluszczak.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł