Nr katalogowy: 354

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 354

Pierścienie powinny zniknąć z naszych nosów, 1974

litografia, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem); l. d. numer: 14/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 100 zł
Cena oferowana 1 400 zł