25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Edward DWURNIK (1943-2018)

337
Kraków - Rozmowy, 2007 rysunek, papier; 29,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g. wzdłuż krawędzi: DWURNIK ' 7 oraz okrągła pieczęć p. d. z napisem w otoku:
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 900 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

338
Słowianie, 1986 akwaforta, sucha igła, papier; 73,5 x 58,5 cm (wymiar arkusza); 63,5 x 49,5 cm (wymiar odbitki);
opisana, sygn. i dat. u dołu: akwaforta, sucha igła, 6/10,
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Lubomir TOMASZEWSKI (1923-2018)

339
Na zawsze razem, 2012 dym, ogień, technika własna, papier; 27 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: LTomaszewski.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

340
Kwiaty według Van Gogha, 2007 tusz, papier; 32 x 23 cm;
sygn. i opisany l. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / KWIATY V.V. GOGHA /
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Alfred ABERDAM (1894-1963)

341
Tańczące postacie, 1959 olej, płótno, 46 x 61 cm; sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959);
nalepki z Christian Action Exibition z 1961 oraz z Molton Gallery, Londyn.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

342
Z cyklu Termogramy. Gorące obrazy, 1998 technika własna, 61,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
opisany na odwrocie: z cyklu "Gorące obrazy" 1998/ J. Robakowski/ technika własna.
estymacja: 7 000 - 11 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

343
Kompozycja, 1961 litografia, papier; 32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: St. Fijałkowski-30 I. 61.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł

Andrzej ŁOBODZIŃSKI (ur. 1931)

344
Kompozycja z linią litografia, papier; 19,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A Łobodz.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

345
Transkrypcja, 1998 serigrafia, goffrage, papier; 35 x 25 cm (wymiar arkusza);
14 x 20 cm (wymiar odbitki);
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

346
Kula (Sfera), 1972 litografia barwna, papier; 76 x 53,5 cm;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

347
Akt we wnętrzu, 1974 litografia barwna, papier; 73 x 44 cm (wymiar odbitki),
81 x 51,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

348
Postać, 1987 tusz lawowany, pędzel, papier; 30 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: TP 87.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł