25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1319
190503-3, 2003 pastel, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza), 16 x 16 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem),
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Magdalena GINTOWT-JUCHNIEWICZ (ur. 1976)

1320
Japoński, 2005 cyjanotypia, papier; 42 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Japoński" E. A. I M. Gintowt-Juchniewicz 2005 r. (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

1321
Japoński, 2005 cyjanotypia, papier; 41 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Japoński" 1/3 M. Gintowt-Juchniewicz 2005 r. (ołówkiem).
estymacja: 2 005 900 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

1322
Kompozycja, 1992-1999 grafika komputerowa, bibuła; 21,5 x 16,5 cm (wymiar kompozycji), 34 x 27 cm (wymiar bibuły);
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 1/10
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Tadeusz JACKOWSKI (ur. 1936)

1323
Prostokąt okna, 1977 mezzotinta barwna, papier; 55 x 45,5 cm (wymiar arkusza); 32,5 x 29 cm (wymiar odbitki);
opisany, sygn. i dat. u dołu: Prostokąt okna 8/50 T. Jackowski 1977.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

1324
Próba portretu Józefa Gielniaka VII,1963 drzeworyt, papier; 42,3 x 32 cm (w świetle passe-partout));
opisany, sygn. i dat. u dołu pracy: Ep. D’aertiste III. Próba portretu Józefa Gielniaka VII.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 3 200 zł

Bożena WAHL (ur. 1932)

1325
Postacie, 1987 ołówek, kredka, papier; 57,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: B. Wahl 1987.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 700 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

1326
Kobiety i obelisk, 1985 litografia barwna, papier; 50 x 32 cm (wymiar kompozycji),
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

1327
Gołąbki inkografia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
sygn. w kompozycji l. d.: Olbiński (druk), sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem),
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Andrzej PILICHOWSKI-RAGNO (ur. 1967)

401
Bez tytułu, 2017 fotografia kolorowa, wydruk na papierze archiwalnym; 30 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2017 (ołówkiem), nakład: 1/9.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

402
Bez tytułu, 2001 fotografia kolorowa, wydruk na papierze archiwalnym; 30 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2001 (ołówkiem), nakład: 3/9.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

403
Bez tytułu, 2005 tempera jajowa, płótno; 40 x 50,3 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł