25. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 11 kwietnia 2019 do: 25 kwietnia 2019

25 kwietnia, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:

13 - 25 kwietnia

pon. - pt.: 11 - 19

sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

404
Bez tytułu, 2005 tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

405
Bez tytułu, 2007 akryl, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 500 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

406
Bez tytułu nr 22, 2010 akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Joanna RATAJCZAK-KUROWICKA

407
Światło - przestrzeń, 2008 miedź, drewno; 110 x 78 cm;
sygn., dat. i opisana: Joanna Ratajczak-Kurowicka/Światłoprzestrzeń/
estymacja: 5 000 - 7 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Wojciech IDŹKOWSKI (ur. 1960)

408
Bez tytułu, 2016 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: UNTITLED/WIdźkowski/2016/80x100.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Adam MARCZUKIEWICZ (ur. 1958)

409
Niebieski, 2018 technika własna, płótno; 120 x 99,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marczukiewicz 2018.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

410
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: JACEK MARKUNAS .
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Lola FISCHER (ur. 1983)

411
Fashion-able, 2014 akryl, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. p. d.: LF [monogram wiązany], opis autorski na odwrocie:
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 200 zł

Marek FIREK (ur. 1958)

412
Zając szarak, 2001 olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: M.F. / 01.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

413
Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Toman'S/"Bez tytułu"/2006/ olej/płótno /80x80 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

Marta BARAN (ur. 1980)

414
Infernum, 2018 olej, płótno; 150 x 89,5 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: MBaran oraz na krośnie malarskim: BARAN MARTA 2018.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Bożenna BISKUPSKA (ur. 1952)

415
Wytyczanie obrazu I, 2008 beton, brąz, 40 x 26 x 6 cm; sygn. i dat. na odwrocie.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł