Nr katalogowy: 2

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 2

Maki, 1964

akwarela, ołówek, papier szaro-kremowy; 70 x 51 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha (ołówkiem);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł