Nr katalogowy: 1028

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 1028

Widok na Pragę i Wełtawę

olej, tektura; 21,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I. Pinkas Praga 1925.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł