Nr katalogowy: 1728

Nr katalogowy: 1728

Tabakierka

srebro złocone próby 84 cechowane; waga 90 g.
sygn.: EC, Wilno, złotnik E. Chabas, 1855
estymacja: 2 500 - 2 900 zł