Nr katalogowy: 1823

Nr katalogowy: 1823

Brelok patriotyczny z Orłem

brąz złocony, emalia czerwona, srebro; wys. ca 5,8 cm, szer. 1,6 cm;
Wiedeń?; pocz. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł