Nr katalogowy: 1825

Nr katalogowy: 1825

Szkatułka na biżuterię w formie sekretarzyka

drewno intarsjowane, inkrustowane kością; wys. 29 cm, szer. 20,8 cm;
Bliski Wschód, XIX/XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł