Nr katalogowy: 18

Paula JASZCZYK (ur. 1977)

Nr katalogowy: 18

Zewnątrz / Wewnątrz - 9 - dyptyk, 2019

olej, płótno; średn. 40 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części: PAULA JASZCZYK / ZEWNĄTRZ [WEWNĄTRZ] - 9 / 2019.
Cena sprzedaży 500 zł