Nr katalogowy: 33

Andrzej ŁOJSZCZYK (ur. 1941)

Nr katalogowy: 33

Martwa natura z wazą, 2018

olej, sklejka; 60 x 90;
sygn. p. d.: A. ŁojszczyK 2018 r;
Cena sprzedaży 1 000 zł