Nr katalogowy: 309

Danuta LEWANDOWSKA (1927-1977)

Nr katalogowy: 309

Struktura przestrzenna, 1974/1975

technika własna, olej, płótno; 104 x 77,5 x 6 cm (wymiar całości
kompozycji w autorskiej oprawie);
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 21 000 zł