Nr katalogowy: 410

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

Nr katalogowy: 410

Act rouge, 2013

olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł