30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Bronisław CHROMY (1925-2017)

349
Argus brąz, granit; wys.170 cm.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

350
Motyl brąz patynowany, agat; wys. 16,5 cm, szer. 19 cm.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1301
Interwały Postfizykalne XII, 2012 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Wiesław GRZECH (ur. 1959)

1302
Nr 1, 2014 olej, płótno; 81 x 100 cm;
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1303
091207-8, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1304
091207-14, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

1305
Dom za miedzą, z cyklu: ŻYCIE NA PASKU, 2018 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.JENTA DMITRUK'18
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena wywoławcza 2 800 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

1306
Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
estymacja: 3 200 - 4 300 zł
Cena wywoławcza 2 900 zł

Kazimierz SOWICKI (1915-1997)

1307
Kolędnicy, 1969 olej, płótno bawełniane; 61 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: tsowicki 69;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

1308
Kobieta z parasolką olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

1309
Głowy, 1971 długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Jan SAWKA (1946-2012)

1310
Projekt ilustracji do książki "A book of fiction", Nowy Jork, 1983 akwaforta, akwarela, papier; 54 x 38 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: JAN SAWKA (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł