30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

425
Nigdy więcej, 2010 serigrafia, papier; 56 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sasnal 2010 (ołówkiem),
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)

426
Podwójne widzenie, 2019 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŚRODOWSKA 2019;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Szymon POLOCZEK (ur. 1994)

427
Pejzaż olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SZYMON / POLOCZEK / 2019 oraz powtórnie sygn. na blejtramie
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 900 zł

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980)

428
Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 79,5 x 70 cm;
na odwrocie dwie nalepki z kolekcji prywatnej.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Marta SALA (ur. 1985)

429
Portret z wyciorem, 2011 olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: MARTA SALA / 2011 R / PORTRET / Z WYCIOREM / Marta Sala
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 2 800 zł

Lola FISCHER (ur. 1983)

430
Lustro, 2008 wklęsłodruk, papier; 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lola Fischer 2008 (ołówkiem); l. d. tytuł: "Lustro" : e/a (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Stanisław WASIK (ur. 1952)

431
Bliźniak II, 2018 drewno; wys. 44 cm, szer. 34 cm, gł. 24 cm;
sygn. i dat. na spodzie: W S 2018 r.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł

Paweł ORŁOWSKI (ur. 1975)

432
Bez tytułu brąz; podstawa 32 x 27 cm.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

433
Egg of Wisdom, Peyot corian, mosiądz lakierowany proszkowo; 58 x 31 x 31 cm;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

434
Entanglement szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 12 x 13,5 x 5 cm;
sygn. na spodzie: Śliwiński; numerowany na spodzie: 1 of 10.
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

435
Kompozycja szkło, szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 20 x 20 x 4 cm;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

436
Unknown Roads metal; 32 x 32 x 31 cm;
sygn. na spodzie: Śliwiński; unikat.
estymacja: 8 500 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł