30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Igor MITORAJ (1944-2014)

501
Medal brąz; średnica 9 cm; sygn. MITORAJ;
na odwrocie stempel z napisem: ARTICULATIONS / K 262/500;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Gino SARFATTI - projektant

502
Lampa ARTELUCE metal, plastik; wys. 21 cm, szer. 10,5 cm, gł. 12 cm;
Włochy, 1968.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

503
Pazur z cyklu Ciała Niebieskie, 2016 kobalt, angoby szkliwione na kamionce; śr. 38,5 cm;
talerz nr 133; sygn. na spodzie: A 133 / P Stachlewski / 2016.
estymacja: 700 - 900 zł
Cena wywoławcza 600 zł

Wazon

504
szkło bezbarwne; wys. 19,5 cm, szer. 11 cm, gł. 9,5 cm; wazon pamiątkowy z Olimpiady w Berlinie w 1936 r.
estymacja: 400 - 500 zł
Cena wywoławcza 300 zł

Karl WIEDMANN - projektant, Wu¨rttembergische

505
Patera z serii IKORA szkło barwione w masie; śr. 33 cm;
Niemcy, Geislingen, Wu¨rttembergische Metallwarenfabrik, l. 20. XX w.
estymacja: 300 - 400 zł
Cena wywoławcza 200 zł

Irena ŻMUDZIŃSKA (ur. 1921) - projektant, Spó

506
Komplet czterech krzeseł wyplecionych na siedzeniach sznurkiem papierowym; 78,2 x 43 x 38 cm; Polska lata 60/70 XX w.
Krzesła z szerszym, deskowym ramiakiem górnym, wysuniętym ku górze
estymacja: 800 - 1 100 zł
Cena wywoławcza 700 zł

Ryszard KOSZELA - projektant

507
Stół w stylu organicznym, 2019 z blatem o falistym zarysie z drewnianą bordiurą ujmującą taflę szklaną, wsparty na ażurowych,
metalowych konarach; 77,5 x 154,7 x 85 cm; Polska, 2019.
estymacja: 9 600 - 12 800 zł
Cena wywoławcza 8 600 zł

Para regałów w typie art déco

508
w formie wysokich wolnostojących slupów o kwadratowej formie z czterema półkami, podświetlanych, brzoza; 199 x 50 x 50 cm; Europa Zachodnia, XX w.
Para regałów, prostopadłościennych, ze słupkami na narożach wspierającymi półki, w których po
estymacja: 2 600 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 300 zł

Barek na kółkach, z luźną tacą, lata 60. XX w

509
drewno tekowe; 61,5 x 73 x 43,2 cm; Dania, 60. XX w. Barek - stolik pomocniczy o konstrukcji szkieletowej z dwoma ramami wspartymi na narożnych słupkach-podporach zakończonych rolkami z dwoma półkami, z których gó
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Para foteli do wypoczynku w czasie dnia, lata

510
rozkładanych, tapicerowanych, na metalowej podstawie; 103 x 74 x 80 cm, Szwecja, 70. XX w. Para foteli zbudowanych z miękko tapicerowanych poduch, z pełnymi bokami z drewnianymi
podłokietnikami, czarno-lakierowanymi, wspartych na metalowym
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 200 zł

Lampka biurowa

511
stopa w formie trapezu, trzon - rurka metalowa, zakończona stożkowym kloszem z metalu; wys. 47 cm;
firma "ZAOS"; Polska, l. 60. XX w.
estymacja: 700 - 800 zł
Cena wywoławcza 600 zł