Nr katalogowy: 210

Hans MÜLLER (1879-1937)

Nr katalogowy: 210

Para popiersi - Temida i Diana

brąz złocony; wymiary obu figurek zbliżone: wys. ca 24 cm;
Wiedeń, 1 ćw. XX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł