Nr katalogowy: 303

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 303

Sytuacja I, 1999

akwarela, papier; 37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 99 (ołówkiem).
estymacja: 18 000 - 22 000 zł