Nr katalogowy: 337

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 337

8:50, Wtorek, 2001

olej, płótno; 140 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „8.50, WTOREK” / ol./pł. 140 x 180 / Tobis 2001.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł