Nr katalogowy: 47

Malarz nieokreślony, włoski?, XIX w.

Nr katalogowy: 47

Madonna z Dzieciątkiem

olej, płótno dublowane; 84,5 x 63,5 cm;
obraz po konserwacji.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł