Nr katalogowy: 112

Wojtek SIUDMAK (ur.1942)

Nr katalogowy: 112

Tristan et Iseut, 1979

litografia barwna, papier, 55,5 x 41 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p. d.: W.SIUDMAK / 1979. (ołówkiem)