Nr katalogowy: 308

Marek Jerzy MOSZYŃSKI (ur. 1937)

Nr katalogowy: 308

Pożegnania

olej, płótno, 77 x 100,5 cm; sygn. l. d.: MAREK MOSZYŃSKI / POŻEGNANIA