Nr katalogowy: 314

Maria ANTO (ur. 1937)

Nr katalogowy: 314

Tulipany, 1988

olej, płótno, 70 x 50 cm; na odwrocie: Maria Anto '88 na blejtramie: TULIPANY 70 x 50 cm M. A.