Nr katalogowy: 331

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 331

P - 74 - 2008 - 3031

olej, płótno, 116,5 x 180 cm; sygn. l. d.: Witold-K. 74-08 na odwrocie: P - 74 - 2008 - 3031