Nr katalogowy: 338

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

Nr katalogowy: 338

Nr. 8, 1990

olej, płótno 59 x 49, cm; opisany na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1990 / NR 8. / 59 x 49 cm